XXV SLOVAKIA OPEN, 15.-16.10.2022

RESULTS

KB08 – KOBUDO 14 – 15  Female (long)

  1. Foltánová Hana, Rudo Dojo

KB09 – KOBUDO 16 – 17  Female (long)

  1. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  2. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava

KB10 – KOBUDO 18+  Female (long)

  1. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Huščávová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  5. Mináriková Dominika, Karate klub Veľký Krtíš

KA01 – KATA OPEN – Under 6 years  Male 

  1. Chytilek Miroslav, KK Rovinka
  2. MAÁSZ DANIEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Krištof Jakub, KK Rovinka

KA08 – KATA OPEN – 13  years  Male

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  3. ROSOGA ANDREI, Sport Record Timisoara

KA09 – KATA OPEN – 14 – 15  years  Male

  1. SAMOILA Dennis Dragos, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. REINHARDT Vlad, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš

KA10 – KATA OPEN – 16 – 17 years  Male

  1. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. SILVEIRA Angelo Chris, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA11 – KATA OPEN – 18 – 20  years  Male

  1. KUTABA Victor Ioan, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. IOO SANDOR, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. DEACONU Mihai Bogdan, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA12 – KATA OPEN – 21 – 35  years  Male

  1. KUTABA Victor Ioan, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. URUC Octavian, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. IOO SANDOR, FR KARATE WUKF ROMANIA
  4. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  5. DEACONU Mihai Bogdan, FR KARATE WUKF ROMANIA
  6. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA14 – KATA OPEN – 41+  years  Male 

  1. HARLEY Ronnie, KANZEN KARATE
  2. Mišík Martin, Klub tradičného okinawského karate

KA29 – KATA GOJU – Under 6 years  Male OPEN

  1. Chytilek Miroslav, KK Rovinka
  2. Krištof Jakub, KK Rovinka
  3. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA30 – KATA GOJU – 7  years Male OPEN

  1. Maple Daniel, TJ BUDO Bratislava
  2. MIŤKO TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Valo Ján, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA31 – KATA GOJU – 8 years Male OPEN

  1. Hájnik Michal, TJ BUDO Bratislava
  2. SCIBETTA MATTEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Vrána Viktor, KK Rovinka

KA37 – KATA GOJU – 11  years  Male 6. KYU+

  1. Hurban Gregor, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  3. Barančok Lukáš, ŠK Karate DOJO Stupava

KA39 – KATA GOJU – 12  years  Male 6. KYU+

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Jancík Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava

KA40 – KATA GOJU – 13  years  Male 9. – 7. KYU

  1. Baláž Michal, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Hargaš Andrej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Guthi Krištof, KK Goju-ryu Levice

KA41 – KATA GOJU – 13  years  Male 6. KYU+ 

  1. Švaral Filip, ŠKK Tlmače
  2. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš

KA45 – KATA GOJU – 16 – 17  years  Male 4. KYU+

  1. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan
  3. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza

 KA79 – KATA SHOTO – 14 – 15  years  Male

  1. REINHARDT Vlad, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. ROGOZ Tudor Bogdan, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. SILVEIRA Fabian Diego, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA84 – KATA SHOTO – 41+  years  Male

  1. Bede Laszlo, Sport Record Timisoara
  2. HARLEY Ronnie, KANZEN KARATE
  3. Jasinski Marcin, UKS ronin 1

KA105 – KATA RENGOKAI – 12  years  Male

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

KA107 – KATA RENGOKAI – 14 – 15  years  Male

  1. SAMOILA Dennis Dragos, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Stefu Vlad, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS

KA19 – KATA OPEN – 10  years  Female

  1. Gryczaniuk Lena, Traditional Shotokan Karate UK
  2. Suvova Romana, TJ BUDO Bratislava
  3. Bubničová Viktória, ŠK Karate DOJO Stupava

KA20 – KATA OPEN – 11  years  Female

  1. Waltner Timea, Sport Record Timisoara
  2. TAIT Grace, KANZEN KARATE
  3. Imreová Michaela, BUDO Bratislava

KA21 – KATA OPEN – 12  years  Female

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. VAVŘÍNOVÁ Pavla, SKP Unitop Shodokan Karate Sokolov a Bukovany

KA22 – KATA OPEN – 13  years  Female

  1. Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Scislowska Laura, International Karate Association Poland
  3. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš

KA23 – KATA OPEN – 14 – 15  years  Female

  1. MORAR Maria Simina, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Godlewska Ewa, International Karate Association Poland
  3. Blahová Lara, BUDO Bratislava

KA24 – KATA OPEN – 16 – 17  years  Female

  1. HARABAGIU Daria, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Armenean Samira Alexandra, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava

KA25 – KATA OPEN – 18 – 20  years  Female

  1. Holečková Chiara, KK Goju-ryu Levice
  2. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

KA26 – KATA OPEN – 21 – 35  years  Female

  1. Foltánová Kateřina, KK Goju-ryu Levice
  2. Holečková Chiara, KK Goju-ryu Levice
  3. NOVITCHI Andra Ruxandra, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA58 – KATA GOJU – 11  years  Female 6. KYU+ 

  1. Baškova Elizabeth, KK Rovinka
  2. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  3. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava

KA60 – KATA GOJU – 12  years  Female 6. KYU+

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. VAVŘÍNOVÁ Pavla, SKP Unitop Shodokan Karate Sokolov a Bukovany

KA61 – KATA GOJU – 13  years  Female 9. – 7. KYU

  1. Šumerajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Ihnátová Adriana, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Čankyová Merry, KK Goju-ryu Levice

KA62 – KATA GOJU – 13  years Female 6. KYU+

  1. Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Burzová Alexandra, BUDO Bratislava
  3. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš

KA63 – KATA GOJU – 14 – 15  years  Female 9. – 5. KYU

  1. Fornádelová Michaela, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Fialová Nina, KK Goju-ryu Levice

KA64 – KATA GOJU – 14 – 15  years  Female 4. KYU+

  1. Tiklová Lenka, BUDO Bratislava
  2. Blahová Lara, BUDO Bratislava
  3. Artnerová Nina, Karate klub Seiken Bratislava

KA65 – KATA GOJU – 16 – 17  years  Female 9. – 5. KYU

  1. Mrázová Lucia, KK Goju-ryu Levice
  2. Budinská Daniela, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Tribulíková Martina, Karate klub Seiken Bratislava

KA66 – KATA GOJU – 16 – 17  years  Female 4. KYU+

  1. Dolníková Hanka, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Mózová Karin, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava

KA67 – KATA GOJU – 18 – 20  years  Female OPEN

  1. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava

KA68 – KATA GOJU – 21 – 35  years  Female OPEN

  1. Szomolányiová Tamara, Klub tradičného okinawského karate
  2. Lesayová Ema, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava

KA90 – KATA SHOTO – 11  years  Female

  1. Waltner Timea, Sport Record Timisoara
  2. TAIT Grace, KANZEN KARATE
  3. Furtuna Georgiana, ACS Bassai-Dai piatra neamt

KA92 – KATA SHOTO – 13  years  Female

  1. Scislowska Laura, International Karate Association Poland
  2. ORZ Crina, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. APOPEI Matilda, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA93 – KATA SHOTO – 14 – 15  years  Female

  1. MORAR Maria Simina, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Dobrin Maria, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. Dudzik Anastazja, UKS ronin 1

KA96 – KATA SHOTO – 21 – 35  years  Female

  1. NOVITCHI Andra Ruxandra, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. HAWES Cerys, KANZEN KARATE
  3. Janikowska Katarzyna, UKS ronin 1

KA124 – KATA RENGOKAI – 21 – 35  years  Female

  1. Foltánová Kateřina, KK Goju-ryu Levice
  2. Holečková Chiara, KK Goju-ryu Levice
  3. Kershaw Amy, English karate academy

KU01 – KUMITE – Under 7 years Male OPEN

  1. Lacena Lukaš, KK Rovinka
  2. Pasiar Michal, KK Rovinka
  3. MAÁSZ DANIEL, SNAKE DOJO BRATISLAVA
    3. Červenák Erik, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU02 – KUMITE – 7  years  Male OPEN

  1. Lacena Lukaš, KK Rovinka
  2. Markovič Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  3. MIŤKO TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA
    3. Szalay Valter, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU03 – KUMITE – 8  years Male OPEN

  1. Škvarka Juraj, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Markuš Šimon, KK Goju-ryu Levice
  3. Šály Simeon, Športový klub KARATE Nová Baňa
    3. Horák Martin, KKK Pezinok

KU04 – KUMITE – 9  years Male OPEN

  1. Bede Eric, Sport Record Timisoara
  2. URH Sven, Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
  3. Gužík Mário, Športový klub KARATE Nová Baňa
    3. Šimovič Sandro, KK Goju-ryu Levice

KU07 – KUMITE – 11 years Male  – 150cm

  1. Volf Dominik, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Abel Martin, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Bohunský Martin, KK Rovinka
    3. Brebu Dragos, Sport Record Timisoara

KU08 – KUMITE – 11  years Male  + 150cm

  1. Gabler Gabriel, International Karate Association Poland
  2. Kotrus Matúš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. POŽUN Tilen, Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
    3. Ozcelic Ezel, Sport Record Timisoara

KU09 – KUMITE – 12  years Male – 155cm

  1. Sírny Christian, TJ Sokol Ilava
  2. Kóša Samuel, KK Goju-ryu Levice
  3. Gehry Otto, KK Rovinka
    3. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava

KU10 – KUMITE – 12  years Male  + 155cm 

  1. Leordean Andrei, Hayashi Activ Floresti
  2. Dubovický Juraj, KK CVČ Stará Bystrica
  3. SLADIČ Gašper, Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
    3. Kawulok Matej, TJ Sokol Ilava

KU11 – KUMITE – 13  years Male  – 55kg

  1. KERMC Anže, Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
  2. Justus Tibor, ŠKK Tlmače
  3. Bekéni Bystrík, BUDO Bratislava

KU12 – KUMITE – 13  years Male + 55kg

  1. Pachocki Bartosz, International Karate Association Poland
  2. Grék Oliver, KK Goju-ryu Levice
  3. Pantiru Davide, ACS Bassai-Dai piatra neamt
    3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU13 – KUMITE – 14 – 15 years Male – 65kg

  1. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Lebedev Aristarh, UKS ronin 1
  3. Stefu Vlad, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
    3. Mičo Juraj, KK Goju-ryu Levice

KU14 – KUMITE – 14 – 15 years Male + 65kg

  1. Gaspar Andrei, A.C.S. Juvenes Targu Mures
  2. Bica Razvan, Sport Record Timisoara
  3. Revay Milan, BUDO Bratislava
    3. Jasinski Kamil, UKS ronin 1

KU15 – KUMITE – 16 – 17 years Male – 65kg

  1. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Maior Corin, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. TOMA Andrei Nicolae, FR KARATE WUKF ROMANIA
    3. VEZI KEVIN, FEDIKA Shumukan

KU16 – KUMITE – 16 – 17 years Male + 65kg

  1. Ondráško Oliver, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
    3. SILVEIRA Angelo Chris, FR KARATE WUKF ROMANIA

KU17 – KUMITE – 18 – 20 years Male  – 75kg

  1. MESESAN Adrian Liviu, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KUTABA Victor Ioan, FR KARATE WUKF ROMANIA
    3. IOO SANDOR, FR KARATE WUKF ROMANIA

KU19 – KUMITE – 21 – 35 years Male  – 65kg

  1. McAnulty Barry, Kazoku karate
  2. MARTORANA GABRIELE, FEDIKA Shumukan

KU20 – KUMITE – 21 – 35 years Male – 75kg

  1. MESESAN Adrian Liviu, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Medveď Branislav, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU21 – KUMITE – 21 – 35 years Male – 85kg

  1. Puckaller Patrik, KK Goju-ryu Levice
  2. BERZA EDUARD FLORIN, FEDIKA Shumukan
  3. Medveď Branislav, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU22 – KUMITE – 21 – 35 years Male + 85kg

  1. Chudy Matej, KK Rovinka
  2. Füle Tibor, Goju Ryu Karate klub Bratislava
  3. Karas Ladislav, TJ Sokol Ilava
    3. Tomaškovič Martin, KKK Pezinok

KU23 – KUMITE – 36+ years Male OPEN

  1. HARLEY Ronnie, KANZEN KARATE
  2. Jasinski Marcin, UKS ronin 1
  3. Leschinger Patrik, KKK Pezinok
    3. Hujbert Henrich, KKK Pezinok

KU26 – KUMITE – 8  years Female OPEN

  1. Bonta Victoria, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  2. Čierňavová Kristína, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Skukalková Timea, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
    3. Stanková Nikola, Klub športového karate Hurbanovo

KU27 – KUMITE – 9  years Female OPEN

  1. Mráziková Lenka, TJ Sokol Ilava
  2. Liptáková Laura, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš
    3. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo

KU30 – KUMITE – 11 years Female – 150cm

  1. TAIT Grace, KANZEN KARATE
  2. Andraščíková Petra, TJ Sokol Ilava
  3. Furtuna Georgiana, ACS Bassai-Dai piatra neamt
    3. Dudzik Oliwia, UKS ronin 1

KU31 – KUMITE – 11  years Female + 150cm

  1. Holubovská Nelka, KK FKŠ Prievidza
  2. Andraščíková Petra, TJ Sokol Ilava
  3. Sučanová Paula, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU32 – KUMITE – 12  years Female – 155cm

  1. Šimonffy Sofia, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. TAIT Grace, KANZEN KARATE
  3. Drestová Martina, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
    3. Orovnická Lujza, KK Goju-ryu Levice

KU33 – KUMITE – 12  years Female + 155cm

  1. Sedláčková Sofia, KKK Pezinok
  2. Bonta Sofia, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. Rohlíková Nela, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
    3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU34 – KUMITE – 13  years Female – 55kg

  1. Cismaru Cezara, Sport Record Timisoara
  2. ORZ Crina, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. APOPEI Matilda, FR KARATE WUKF ROMANIA
    3. MARTINUT Sonia, FR KARATE WUKF ROMANIA

KU35 – KUMITE – 13  years Female + 55kg

  1. Bader Julia, International Karate Association Poland
  2. Beniaková Tatiana, TJ Sokol Ilava
  3. Krnáčová Natália, Karate klub Veľký Krtíš

KU36 – KUMITE – 14 – 15 years Female – 60kg

  1. MORAR Maria Simina, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Topolicianu Denisa, ACS Bassai-Dai piatra neamt
  3. Nagy Natalia, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
    3. Godlewska Ewa, International Karate Association Poland

KU37 – KUMITE – 14 – 15 years Female + 60kg

  1. Szava Bernadett, A.C.S. Juvenes Targu Mures
  2. Rasnovean Stefania, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
    3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU38 – KUMITE – 16 – 17 years Female – 60kg

  1. MARCOS Melissa Ronela, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. HARABAGIU Daria, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
    3. Budinská Daniela, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU39 – KUMITE – 16 – 17 years Female + 60kg

  1. Balajková Natália, TJ Sokol Ilava

KU42 – KUMITE – 21 – 35 years Female – 55kg

  1. HAWES Cerys, KANZEN KARATE
  2. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. NOVITCHI Andra Ruxandra, FR KARATE WUKF ROMANIA
    3. Janikowska Katarzyna, UKS ronin 1

KU44 – KUMITE – 21 – 35 years Female – 65kg

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Gallagher Lauren, karate wales

KU45 – KUMITE – 21 – 35 years Female + 65kg

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KS01 – KUMITE TEAM – 6 – 10 years  Male OPEN

  1. KKK Pezinok – Križan, Cehlárik, Horák , KKK Pezinok
  2. KK Goju-ryu Levice – Šimovič, Markuš, Moskál , KK Goju-ryu Levice
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa – Volentier, Valenta, Gužík  , Športový klub KARATE Nová Baňa
    3.  Športový klub KARATE Nová Baňa – Vrábel, Červenák, Škvarka , Športový klub KARATE Nová Baňa

KS02 – KUMITE TEAM – 6 – 10 years Female OPEN

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa – Debnárová, Cibuľová, Volentierová , Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. TJ Sokol Ilava – Hučíková, Zuzíková, Mráziková , TJ Sokol Ilava
  3. TJ Sokol Ilava – Damašková, Uharčíková, Franeková  , TJ Sokol Ilava
    3. TJ Sokol Ilava – Bellová, Behancová, Slugeňová , TJ Sokol Ilava

KS03 – KUMITE TEAM – 11 – 12 years Male OPEN

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KS04 – KUMITE TEAM – 11 – 12 years Female OPEN

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KS07 – KUMITE TEAM – 14 – 15 years Male OPEN

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. KKK Pezinok
    3. SFK družstvo – Kubeň, Sučan, Mičo

KS08 – KUMITE TEAM – 14 – 15 years Female OPEN

  1. SFK družstvo – Beniaková, Bagalová, Kupkárová
  2. CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS

KS09 – KUMITE TEAM – 16 – 17  years Male OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. TJ Sokol Ilava

KS11 – KUMITE TEAM – 18+ years Male OPEN

  1. KKK Pezinok
  2. SFK – Chmúra, Smolka, Kocian
  3. SFK – Fule, Chudy, Puckaller
    3. SFK – Gašpar, Čerba, Lenart

KR01 – KUMITE TEAM ROTATION – 6 – 10 years  Male OPEN

  1. KKK Pezinok
  2. KK Goju-ryu Levice

KR02 – KUMITE TEAM ROTATION – 6 – 10 years Female OPEN

  1. TJ Sokol Ilava 1
  2. TJ Sokol Ilava 2
  3. TJ Sokol Ilava 3.

KR03 – KUMITE TEAM ROTATION – 11 – 12 years Male OPEN

  1. TJ Sokol Ilava
  2. Sport Record Timisoara
  3. Klub borilnih veščin Sevnica – Slovenija
    3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KR07 – KUMITE TEAM ROTATION – 14 – 15 years Male OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. KK CVČ Stará Bystrica
  3. KKK Pezinok

KR08 – KUMITE TEAM ROTATION – 14 – 15 years Female OPEN

  1. SPORTTV IPPON MEDIAS
  2. SFK – Beniaková, Bagalová, Kupkárová

KR09 – KUMITE TEAM ROTATION – 16 – 17  years Male OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. TJ Sokol Ilava

KR10 – KUMITE TEAM ROTATION – 16 – 17 years Female OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. SFK – Kadlečiková, Balajková, Kruľáková

KR11 – KUMITE TEAM ROTATION – 18+ years Male OPEN

  1. KKK Pezinok
  2. SFK – Chmúra, Smolka, Kocian
  3. SFK – Fule, Chudy, Puckaller
    3. SFK – Gašpar, Lenart, Čerba

KT01 – KATA TEAM – 6 – 10 years  Male OPEN

  1. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. SNAKE DOJO BRATISLAVA

KT02 – KATA TEAM – 6 – 10 years Female OPEN

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. KK Rovinka

KT03 – KATA TEAM – 11 – 12 years Male OPEN

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KT04 – KATA TEAM – 11 – 12 years Female OPEN

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Rovinka

KT07 – KATA TEAM – 14 – 15 years Male OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Karate klub Seiken Bratislava

KT08 – KATA TEAM – 14 – 15 years Female OPEN

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. KKK Pezinok

KT10 – KATA TEAM – 16 – 17 years Female OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. BUDO Bratislava
  3. CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS

KT11 – KATA TEAM – 18+ years Male OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. SFK družstvo – Musil, Hulin, Bleho

KT12 – KATA TEAM – 18+ years Female OPEN

  1. ŠK Karate DOJO Stupava
  2. KKK Pezinok

KS05 – KUMITE TEAM – 13  years Male OPEN

  1. KK Goju-ryu Levice
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. KK Rovinka

KS06 – KUMITE TEAM – 13   years Female OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KR06 – KUMITE TEAM ROTATION – 13 years Female OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. SFK družstvo Laufová, Miková, Beniaková

KT05 – KATA TEAM – 13  years Male OPEN

  1. Karate klub Seiken Bratislava

KT06 – KATA TEAM – 13  years Female OPEN

  1. FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. BUDO Bratislava

KA06+07 KATA OPEN 11 – 12 years Male

  1. Ollé Viktor, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. Gabler Gabriel, International Karate Association Poland
  3. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava

KA100+99 KATA RENGOLAI U7nder 7 years Male

  1. Brebu Robert, Sport Record Timisoara

KA53+55 KATA GOJU 9 – 10 years Female 9. – 7. KYU

  1. Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Hargašová Alexandra, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Mrázová Romana, KK Goju-ryu Levice

KA33+35 KATA GOJU 9 – 10 years Male 6. KYU+

  1. Vaňatka Teodorik Aurel, Kage Dojo Levice
  2. MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Janota Dominik, BUDO Bratislava

KA51+52 KATA GOJU 7 – 8 years Female OPEN

  1. Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava
  2. Zjavková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Zajacova Liliana, KK Rovinka

KA32+34 KATA GOJU 9 – 10 years Male 9. – 7. KYU

  1. Burza Šimon, BUDO Bratislava
  2. Fedor Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. PORUBEC TOMÁŠ, SNAKE DOJO BRATISLAVA

KU24+25 KUMITE 7 years and under Female OPEN

  1. Lenčová Natália, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Prenosilová Tamara, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA104+75+76 KATA RENGOKAI/SHOTO 10-11 years Male

  1. Schmidt Šimon, KK FKŠ Prievidza
  2. Gabler Gabriel, International Karate Association Poland
  3. Hurban Gregor, Karate klub Seiken Bratislava

KU05+06 – KUMITE – 10  years Male

  1. Tošál Michal, ŠKK Tlmače
  2. Sýkora Mathias, KK FKŠ Prievidza
  3. Janota Dominik, BUDO Bratislava
    3. Moskál Dárius, KK Goju-ryu Levice

KA04+05 – KATA OPEN – 9 – 10  years Male

  1. MALINA MARTIN, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Janota Dominik, BUDO Bratislava
  3. Maple Henry, TJ BUDO Bratislava

KA54+56 – KATA GOJU – 9 – 10  years  Female 6. KYU+

  1. Wágnerová Miriam, Rudo Dojo
  2. Suvova Romana, TJ BUDO Bratislava
  3. Ugochugwu Stacy, TJ BUDO Bratislava

KA36+38 – KATA GOJU – 11 – 12  years  Male 9. – 7. KYU

  1. Sopov Filip, KK Rovinka
  2. KUCHTA ADAM, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Bohunský Martin, KK Rovinka
  4. Odor Daniel, TJ BUDO Bratislava

KA119+91 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 12  years  Female

  1. Kothajová Laura, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hulínová Linda, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  3. TAIT Grace, KANZEN KARATE

KU28+29 – KUMITE – 10  years Female

  1. Volentierová Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Franeková Lilly, TJ Sokol Ilava
  3. Hučíková Lucia, TJ Sokol Ilava
    3. Damašková Sára, TJ Sokol Ilava

 KA118+87+89 KATA RENGOKAI/SHOTO 8-11 years Female

  1. Gryczaniuk Lena, Traditional Shotokan Karate UK
  2. Kolláriková Rebeka, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Bonta Victoria, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  4. Baškova Elizabeth, KK Rovinka

KA02+03 – KATA OPEN – 7 – 8  years Male

  1. Hájnik Michal, TJ BUDO Bratislava
  2. SCIBETTA MATTEO, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  3. Vrána Viktor, KK Rovinka

             

KA18+17 – KATA OPEN – 8 – 9  years  Female

  1. Olšová Dominika, TJ BUDO Bratislava
  2. Hornová Karolína, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Mrázová Romana, KK Goju-ryu Levice

KA57+59 – KATA GOJU – 11 – 12  years  Female 9. – 7. KYU

  1. CHANAWANI JASMINE, SNAKE DOJO BRATISLAVA
  2. Szasz Stella, KK Rovinka
  3. Makušova Adela, KK Rovinka

KA106+78 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 13  years  Male

  1. POPA Alessandro, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  3. ROSOGA ANDREI, Sport Record Timisoara

KA110+82 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 21 – 35  years  Male

  1. URUC Octavian, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  3. BERZA EDUARD FLORIN, FEDIKA Shumukan

KA70+49 – KATA GOJU – 41+  years  Male/Female OPEN

  1. Hargašová Tatiana, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Mišík Martin, Klub tradičného okinawského karate

KA43+42 – KATA GOJU – 14 – 15  years  Male

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. HITKA JAKUB, SNAKE DOJO BRATISLAVA

KB03+02 – KOBUDO 10 – 15  Male (long)

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU40+41 – KUMITE – 18 – 20 years Female

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
  3. HAWES Cerys, KANZEN KARATE

KA109+81 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 18 – 20  years  Male

  1. KUTABA Victor Ioan, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. IOO SANDOR, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. DEACONU Mihai Bogdan, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA123+95 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 18 – 20  years  Female

  1. Holečková Chiara, KK Goju-ryu Levice
  2. HAWES Cerys, KANZEN KARATE
  3. Kershaw Amy, English karate academy

KA46+47 – KATA GOJU – 18 – 35  years  Male OPEN

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Hulín Hugo, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

KB04+05 – KOBUDO 16+  Male (long)

  1. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.

KU47+48 – KUMITE – 18 – 35 years Male OPEN

  1. MARTORANA GABRIELE, FEDIKA Shumukan
  2. Smolka Igor, KK Goju-ryu Levice
  3. BERZA EDUARD FLORIN, FEDIKA Shumukan
    3. Karas Ladislav, TJ Sokol Ilava

KU49+50 – KUMITE – 18 – 35 years Female OPEN

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KB11+12 – KOBUDO 16 +  Male and Female (short)

  1. Sarkocy Maxim Ján, Ayisi Kan
  2. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Čajková Izabela, TJ BUDO Bratislava
  4. Mináriková Dominika, Karate klub Veľký Krtíš

KA108+80 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 16 – 17 years  Male

  1. Lesay Tomáš, GOJU KAI KARATE Bratislava, o.z.
  2. SILVEIRA Angelo Chris, FR KARATE WUKF ROMANIA
  3. Svítok Martin, KK FKŠ Prievidza

KA122+94 – KATA RENGOKAI/SHOTO – 16 – 17  years  Female

  1. HARABAGIU Daria, FR KARATE WUKF ROMANIA
  2. Armenean Samira Alexandra, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS
  3. NAS Maria Carina, FR KARATE WUKF ROMANIA

KA120 + KA121 – KATA RENGO – 13 – 15 years Female

  1. Godlewska Ewa, International Karate Association Poland
  2. Juríková Stela, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Rasnovean Stefania, CLUB SPORTTV IPPON MEDIAS

INCLUSIVE KARATE

Kategória 1

  1. miesto Cerys Hawes, Kanzen Karate Scotland
  2. miesto Szasz Stella, KK Rovinka
  3. miesto Petrášová Dominika, KK Rovinka

Kategória 2  

  1. miesto Doka Ľubomír, ŠK Dojo Stupava
  2. miesto Krajčovič Kristián, Blue Team Bratislava
  3. miesto Turanytsya Anna, Blue Team Bratislava
    3. miesto Snoha Štefan, Blue Team Bratislava

Kategória 3

  1. miesto Kuracina Ľubor, KK Rovinka
  2. miesto Ostrolucký Richard, KK Veľký Krtíš
  3. miesto Hendrichovský Jakub, Blue Team Bratislava
    3. miesto Makuša Marek, KK Rovinka

Kategória 4 

  1. miesto Paholek Mário, KŠ Stará Bystrica